ALC přepravka 40x30x22 bez víka se stohovací lištou
Kód: TBA-967661Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – díky kónickému tvaru a stohovací liště je možné rychle a snadno stohovat přepravky na sebe bez poškození zboží.
- Prostorová úspora – kónický tvar umožňuje stohování do sebe, což je prostorová úspora.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
Popis produktu
ALC přepravka 40x30x22 bez víka se stohovací lištou je plastová přepravka určená pro skladování a přepravu zboží. Je vhodná pro kompletování a přípravu zakázek.
Kde ho využijete
ALC přepravka 40x30x22 bez víka se stohovací lištou je vhodná pro skladování a přepravu zboží v e-commerce sektoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 8594177264263 |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 31 cm |
| Vnitřní šířka: | 23.5 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 15 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 22 cm |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




