ALC přepravka 40x30x22 bez víka
Kód: TBA-967660Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – kónický tvar umožňuje rychlé stohování do sebe, což je jednoznačná prostorová úspora.
- Snadná manipulace – hladké dno umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
- Snadná příprava zboží – příprava zboží obzvláště v sektoru ecommerce je s tímto pomocníkem velmi snadná.
Popis produktu
ALC přepravky bez víka jsou skvělou variantou především ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
Kde ho využijete
Je ideální pro skladování a manipulaci na válečkových drahách, především ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 8594177264256 |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 31 cm |
| Vnitřní šířka: | 23.5 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 15 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 22 cm |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




