ALC přepravka 40x30x27 bez víka se stohovací lištou
Kód: TBA-967671Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – díky stohovací liště lze přepravky snadno stohovat na sebe bez poškození zboží.
- Prostorová úspora – konkrétní tvar umožňuje stohování do sebe, což je prostorová úspora.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
Popis produktu
ALC přepravka 40x30x27 bez víka se stohovací lištou je ideální pomocník pro přípravu zakázek a skladování zboží.
Kde ho využijete
Užijete ji při skladování a přípravě zakázek, zejména v sektoru ecommerce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8594177264294 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 31 cm |
| Vnitřní šířka: | 23.5 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 19 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 27 cm |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




