ALC přepravka 40x30x29 s víkem
Kód: TBA-967672Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – díky kónickému tvaru se přepravky snadno stáčejí do sebe, což je prostorová úspora.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje manipulaci na válečkových drahách bez problémů.
- Snadná příprava zboží – přepravka je ideální pro skladování a přípravu zboží, zejména v sektoru ecommerce.
Popis produktu
ALC přepravka 40x30x29 s víkem je vyrobena z kvalitního plastu a je ideální pro skladování a přepravu zboží.
Kde ho využijete
Přepravku můžete využít pro skladování a přepravu zboží v skladech, při kompletování zakázek nebo pro přípravu zboží v sektoru ecommerce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8594177264300 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Výška: | 29 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 31 cm |
| Vnitřní šířka: | 23.5 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 19 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 29 cm |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




