ALC přepravka 40x30x32 bez víka se stohovací lištou
Kód: TBA-967681Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohovací lišta – umožňuje bezpečné stohování na sebe bez poškození zboží.
- Ideální kónický tvar – umožňuje rychlé stohování do sebe a nabízí prostorovou úsporu.
- Hladké dno – umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
Popis produktu
ALC přepravka 40x30x32 bez víka se stohovací lištou je určena pro skladování a kompletování zakázek. Je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí bezpečné stohování na sebe.
Kompatibilita a využití
Tato přepravka je kompatibilní s ostatními produkty ALC a je vhodná pro skladování a kompletování zakázek. Má rozměry 40x30x32 cm a je vyrobena z kvalitních materiálů. Je možné ji použít v kombinaci s ostatními produkty ALC, jako jsou například válečkové dráhy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 8594177264324 |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 31 cm |
| Vnitřní šířka: | 23.5 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 22 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 32 cm |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




