ALC přepravka 40x30x32 bez víka
Kód: TBA-967680Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – umožňuje rychlé stohování do sebe, což je prostorová úspora.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
- Snadná příprava zboží – je vhodná pro přípravu zboží obzvláště v sektoru ecommerce.
Popis produktu
ALC přepravka 40x30x32 bez víka je vyrobena z materiálu, který umožňuje její snadné použití a údržbu. Je vhodná pro skladování a přípravu zakázek.
Kde ho využijete
ALC přepravka 40x30x32 bez víka je vhodná pro skladování a přípravu zakázek, zejména v sektoru ecommerce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 8594177264317 |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 31 cm |
| Vnitřní šířka: | 23.5 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 22 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 32 cm |
| Hmotnost: | 1.28 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




