ALC přepravka 40x30x34 s víkem
Kód: TBA-967682Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – díky kónickému tvaru se přepravky snadno stáčejí do sebe, což umožňuje efektivní využití prostoru.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje přepravku pohybovat se po válečkových dráhách bez jakýchkoli problémů.
- Snadná příprava zakázek – přepravka je ideální pro přípravu zakázek v sektoru ecommerce, protože umožňuje snadné a efektivní skladování a přípravu zboží.
Popis produktu
ALC přepravka 40x30x34 s víkem je vyrobená z kvalitního materiálu a je určena pro skladování a přípravu zakázek v sektoru ecommerce.
Kde ho využijete
Přepravku můžete využít pro skladování a přípravu zakázek v sektoru ecommerce, nebo pro jiné aplikace, kde je vyžadován efektivní a bezpečný způsob skladování a pohybu zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 8594177264331 |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| Výška: | 34 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 31 cm |
| Vnitřní šířka: | 23.5 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 22 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 34 cm |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




