ALC přepravka 60x40x22 bez víka se stohovací lištou
Kód: TBA-967701Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Stohování na sebe – umožňuje stohovat přepravky na sebe bez poškození zboží.
- Ideální kónický tvar – umožňuje rychlé stohování do sebe, což je prostorová úspora.
- Hladké dno – umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
Popis produktu
ALC přepravky se stohovací lištou jsou skvělou variantou především ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
Kde ho využijete
Idealní pro skladování a přípravu zakázek ve skladech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 8594177263655 |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 50 cm |
| Vnitřní šířka: | 33 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 35 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 22 cm |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




