ALC přepravka 60x40x24 s víkem
Kód: TBA-967702Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – umožňuje rychlé stohování do sebe, což je prostorová úspora.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
- Snadná příprava zboží – je vhodná pro přípravu zboží v sektoru ecommerce.
Popis produktu
ALC přepravka 60x40x24 s víkem je skladová přepravka s kónickým tvarem a hladkým dnem. Je vyrobena z materiálu, který umožňuje její snadné použití a údržbu.
Kde ho využijete
Je vhodná pro skladování a přípravu zakázek v sektoru ecommerce, jakož i pro skladování a přepravu zboží v různých typech skladů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8594177263662 |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| Výška: | 24 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 50 cm |
| Vnitřní šířka: | 33 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 35 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 24 cm |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




