ALC přepravka 60x40x27 bez víka
Kód: TBA-967710Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – je snadné stohovat ALC přepravky do sebe, což představuje prostorovou úsporu.
- Snadný pohyb – hladké dno produktu umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách, což zjednodušuje přípravu zboží.
- Úspora času – ALC přepravka 60x40x27 bez víka je ideální pomocník při přípravě zakázek, protože umožňuje rychlou a efektivní přípravu zboží.
Popis produktu
ALC přepravka 60x40x27 bez víka je konkrétní produkt určený pro skladování a přípravu zakázek. Je vyroben z materiálu, který umožňuje snadný manipulaci na válečkových drahách.
Kde ho využijete
ALC přepravka 60x40x27 bez víka je ideální pro skladování a přípravu zakázek, zejména ve sektoru ecommerce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 8594177263679 |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 50 cm |
| Vnitřní šířka: | 33 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 43 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




