ALC přepravka 60x40x32 bez víka se stohovací lištou
Kód: TBA-967721Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – umožňuje stohovat přepravky na sebe bez poškození zboží.
- Prostorová úspora – kónický tvar umožňuje rychlé stohování do sebe.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje manipulaci na válečkových drahách.
Popis produktu
ALC přepravka 60x40x32 bez víka se stohovací lištou je skvělou variantou pro skladování a přípravu zakázek.
Kde ho využijete
Produkt je ideální pro skladování zboží ve skladech a přípravu zakázek v sektoru ecommerce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.32 kg |
| EAN: | 8594177263716 |
| Hmotnost: | 2.32 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 50 cm |
| Vnitřní šířka: | 33 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 51 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 32 cm |
| Hmotnost: | 2.32 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




