ALC přepravka 60x40x32 bez víka
Kód: TBA-967720Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – umožňuje konkrétní benefit díky kónickému tvaru produktu.
- Prostorová úspora – umožňuje konkrétní benefit díky kónickému tvaru produktu.
- Bezproblémový pohyb – umožňuje konkrétní benefit díky hladkému dnu produktu.
Popis produktu
ALC přepravka 60x40x32 bez víka je ideální pro skladování a přípravu zakázek, zejména ve sektoru ecommerce. Je vybaven hladkým dnem, který umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
Kde ho využijete
ALC přepravka 60x40x32 bez víka je vhodná pro skladování a přípravu zakázek, například při kompletování a přípravě zakázek v ecommerce sektoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 8594177263709 |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 50 cm |
| Vnitřní šířka: | 33 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 51 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 32 cm |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




