ALC přepravka 60x40x34 s víkem
Kód: TBA-967722Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – umožňuje rychlé stohování do sebe, což je prostorová úspora.
- Bezproblémový pohyb – hladké dno umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
- Snadná příprava zboží – ideální pro přípravu zboží v sektoru ecommerce.
Popis produktu
ALC přepravka 60x40x34 s víkem je skvělou variantou pro skladování a pohyb zboží, zejména ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
Kde ho využijete
Užijete ji pro skladování a pohyb zboží ve skladech, při kompletování a přípravě zakázek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| EAN: | 8594177263723 |
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| Výška: | 34 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 50 cm |
| Vnitřní šířka: | 33 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 51 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 34 cm |
| Hmotnost: | 3.04 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




