ALC přepravka 60x40x42 bez víka
Kód: TBA-967730Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rychlé stohování – konkrétní tvar produktu umožňuje snadné stohování do sebe, což je prostorová úspora.
- Snadné pohyby – hladké dno produktu umožňuje bezproblémovou manipulaci na válečkových drahách.
- Snadná příprava zboží – produkt je ideální pro přípravu zboží, zejména v sektoru ecommerce.
Popis produktu
ALC přepravka 60x40x42 bez víka je konkrétní produkt určený pro skladování a přepravu zboží. Je vyroben z materiálu, který umožňuje hladké pohyby po válečkových dráhách.
Kde ho využijete
Produkt je vhodný pro skladování a přepravu zboží ve skladech, při kompletování zakázek a přípravě zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ALC přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| EAN: | 8594177263730 |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 50 cm |
| Vnitřní šířka: | 33 cm |
| Vnitřní výška: | 41.5 cm |
| Objem: | 68 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 42 cm |
| Hmotnost: | 2.75 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




