Army kanystr 10 l
Kód: TBA-951300Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost proti poškození – plastový kanystr je odolný proti UV záření, povětrnostnímu či mechanickému poškození.
- Speciální uzávěr – otočný uzávěr zajišťuje bezpečnou uzavírku kanystru.
- UN značení – kanystr je označen podle UN standardů pro přepravu a skladování pohonných hmot.
Popis produktu
Army kanystr 10 l je vyroben z kvalitního plastu a je určen pro transport a skladování tekutin. Součástí kanystru je uzávěr i nalévací trubka.
Kde ho využijete
Army kanystr 10 l je vhodný pro skladování pohonných hmot, jako je benzin nebo nafta, nebo pro transport tekutin v průmyslovém nebo zemědělském sektoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8594177261514 |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| Výška: | 29.4 cm |
| Šířka: | 16.4 cm |
| Délka: | 34 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 34 cm |
| Šířka: | 16.4 cm |
| Výška: | 29.4 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 34 x 16.4 x 29.4 cm |
| Průměr hrdla: | 2.9 cm |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




