Army kanystr 20 l
Kód: TBA-951310Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost proti poškození – plastový kanystr je odolný proti UV záření, povětrnostnímu či mechanickému poškození.
- Speciální uzávěr – otočný uzávěr a speciální výpustná trubice zajišťují bezpečnou přepravu a skladování tekutin.
- UN značení – kanystr je označen podle UN standardů pro přepravu pohonných hmot.
Popis produktu
Army kanystr 20 l je vyroben z odolného plastu a je určen pro transport a skladování tekutin. Jeho speciální uzávěr a výpustná trubice zajišťují bezpečnou přepravu a skladování.
Kde ho využijete
Army kanystr 20 l je vhodný pro skladování a přepravu pohonných hmot, jako jsou benzin, nafta nebo diesel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8594177261521 |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| Výška: | 47.5 cm |
| Šířka: | 16.4 cm |
| Délka: | 34 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 34 cm |
| Šířka: | 16.4 cm |
| Výška: | 47.5 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 20 l |
| Rozměr: | 34 x 16.4 x 47.5 cm |
| Průměr hrdla: | 2.9 cm |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




