Barel 40 l dvouhrdlý UN
Kód: TBA-953010Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné skladování – díky otočnému uzávěrům a madlům je barel snadno manipulovatelný a skladovatelný.
- Široké využití – splňuje podmínky pro styk s potravinami, takže je vhodný pro skladování a přepravu potravinářských produktů.
- Trvanlivost – vyroben je z HDPE, který je odolný proti korozi a poškození.
Popis produktu
Barel 40 l dvouhrdlý UN je praktický a spolehlivý způsob skladování a přepravy tekutin a kapalin. Jeho hygienicky nezávadné povrchové materiály zajišťují bezpečnost potravinářských produktů.
Kde ho využijete
Barel 40 l dvouhrdlý UN je vhodný pro skladování a přepravu potravinářských produktů, jako jsou nápoje, šťávy, mléko a další tekutiny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové barely, konve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 8594177266601 |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| Výška: | 51 cm |
| Šířka: | 35.8 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 35.8 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 40 l |
| Rozměr: | 35.8 x 51 cm |
| Průměr: | 35.8 cm |
| Průměr hrdla: | 4.6 cm |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




