Bedna na maso T 50
Kód: TBA-127700Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolná konstrukce – díky materiálu HDPE je přepravka odolná proti poškození a znečištění.
- Stabilní manipulace – přepravka je uzavřená a stabilní, což zajišťuje bezpečnou manipulaci s obsahem.
- Vhodná pro různé aplikace – přepravka je vhodná pro přepravu a skladování masa, ale také pro jiné aplikace, jako je sběr hroznů.
Popis produktu
Přepravka T50 je vyrobená z originálu HDPE a nabízí cenově velmi příznivou alternativu k jiným podobným produktům.
Kde ho využijete
Přepravku T50 můžete využít pro přepravu a skladování masa v restauracích, obchodních domech nebo doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na maso, pro masný průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| EAN: | 8594177260418 |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 51.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 35 cm |
| Vnitřní výška: | 29 cm |
| Objem: | 52 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 30 cm |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




