Bedna T 50 reg
Kód: TBA-127710Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost – díky své konstrukci a materiálu je přepravka schopna odolávat náročným manipulacím a zátěžím.
- Zavřený design – umožňuje bezpečné přepravování plných objeků bez rizika úniku obsahu.
- Vhodnost pro vinařství – dlouho prověřená kvalita a spolehlivost při sběru hroznů.
Popis produktu
Přepravka T50 je praktická a spolehlivá řešení pro přepravování plných objeků. Je vyrobena z materiálu, který je odolný proti poškození a zničení.
Kde ho využijete
Přepravku T50 můžete využít pro sběr hroznů ve vinařství, nebo jako praktické řešení pro přepravování plných objeků v jiných oblastech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na maso, pro masný průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 8594177260425 |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | HDPE reg, |
| Vnitřní délka: | 51.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 35 cm |
| Vnitřní výška: | 29 cm |
| Objem: | 52 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 30 cm |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




