Bigbox 120x100x78 děrovaný 4 nohy
Kód: TBA-980840Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Maximální využití prostoru – umožňuje efektivně stohovat a manipulovat s bigboxy.
- Odolnost proti nárazu a atmosferickým podmínkám – umožňuje bezpečné použití v různých podmínkách.
- Děrované dno a stěny – umožňuje proudění vzduchu a zajišťuje lepší ventilaci.
Popis produktu
Bigbox 120x100x78 děrovaný 4 nohy je plastový bigbox určený k přepravě a uskladnění balených produktů. Je děrovaný, což umožňuje proudění vzduchu a zajišťuje lepší ventilaci.
Kde ho využijete
Bigbox 120x100x78 děrovaný 4 nohy je vhodný pro přepravu a uskladnění balených produktů v různých odvětvích, jako jsou například logistika, distribuce nebo skladování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY děrované |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 35 kg |
| EAN: | 8594177268094 |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 114 cm |
| Vnitřní šířka: | 94 cm |
| Vnitřní výška: | 63.5 cm |
| Objem: | 700 l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 78 cm |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Nosnost dynamická: | 450 kg |
| Nosnost statická: | 4500 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




