Bigbox 120x80x79 plný 2 ližiny
Kód: TBA-980810Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Maximální využití prostoru – umožňuje efektivně uskladnit velké množství produktů.
- Odolnost proti nárazu – plastová konstrukce je odolná proti nárazům a poškození.
- Stohovatelnost – umožňuje snadnou manipulaci a uskladnění produktů.
Popis produktu
Bigbox 120x80x79 plný 2 ližiny je plastová přepravka určená k přepravě a uskladnění produktů. Její plná konstrukce umožňuje bezpečné přepravování a uskladnění balených a volně ložených produktů.
Kde ho využijete
Bigbox 120x80x79 plný 2 ližiny je vhodný pro přepravu a uskladnění produktů v různých odvětvích, jako jsou například obchody, sklady nebo výrobní závody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY pevné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 8594177266564 |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Výška: | 79 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 111.8 cm |
| Vnitřní šířka: | 71.8 cm |
| Vnitřní výška: | 64.5 cm |
| Objem: | 520 l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 79 cm |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Nosnost dynamická: | 400 kg |
| Nosnost statická: | 3500 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




