Bigbox 99x63,5x65 4 nohy
Kód: TBA-981000Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Maximální využití prostoru – jejich rozměry umožňují maximální využití prostoru.
- Stohovatelnost a jednoduchost při manipulaci – jsou stohovatelné a jednoduché při manipulaci.
- Odolnost proti nárazu a atmosferickým podmínkám – jsou odolné proti nárazu a atmosferickým podmínkám.
Popis produktu
Bigboxy jsou plné a mají plné stěny, což umožňuje bezpečnou přepravu a uskladnění produktů. Jejich víko je možné uzavřít, aby se zabránilo úniku produktů.
Kde ho využijete
Bigboxy jsou vhodné pro přepravu a uskladnění produktů v různých odvětvích, jako jsou například obchody, restaurace nebo výrobní podniky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY pevné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8594177268117 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Výška: | 65 cm |
| Šířka: | 63.5 cm |
| Délka: | 99 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 99 cm |
| Šířka: | 63.5 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 93 cm |
| Vnitřní šířka: | 58.7 cm |
| Vnitřní výška: | 51.6 cm |
| Objem: | 280 l |
| Rozměr: | 99 x 63.5 x 65 cm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Nosnost dynamická: | 125 kg |
| Nosnost statická: | 800 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




