Čelní přepážka 117x90 mm
Kód: TBA-964540Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné rozdělení boxu – umožňuje snadné rozdělení boxu na jednotlivé části.
- Specifické použití – určena pro použití v boxech s objednacím číslem 964100, 964200, 964300 a 964400.
- Široké použití – vhodná pro široké spektrum aplikací.
Popis produktu
Čelní přepážka 117x90 mm je konkrétní řešení pro rozdělení boxu, které je vyrobeno z materiálu, který je vhodný pro použití v boxech s objednacím číslem 964100, 964200, 964300 a 964400.
Kde ho využijete
Čelní přepážku 117x90 mm můžete použít pro rozdělení boxů v různých aplikacích, jako jsou například skladování nebo přeprava zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8594177264584 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Délka: | 11.7 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 11.7 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | MABS |
| Vnitřní délka: | 8.42 cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 4.95 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 11.7 x 0.2 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




