Čelní přepážka 234x140 mm
Kód: TBA-964570Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Úspora místa – umožňuje efektivní rozdělení boxu.
- Přehlednost – snadno rozlišíte objednávková čísla.
- Flexibilita – vhodná pro různé typy boxů.
Popis produktu
Čelní přepážka je speciálně navržena pro rozdělení boxů s objednacím číslem 964130, 964230, 964330 a 964430.
Kde ho využijete
Čelní přepážku můžete použít pro efektivní rozdělení boxů v různých aplikacích, jako jsou například skladování nebo přeprava zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594177264560 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Délka: | 23.4 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 23.4 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | MABS |
| Vnitřní délka: | 18.29 cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 9 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 23.4 x 0.2 x 14 cm |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




