Čelní přepážka 234x90 mm
Kód: TBA-964560Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné rozdělení boxu – umožňuje snadné rozdělení boxu na jednotlivé části.
- Široké použití – vhodná pro použití s objednacím číslem 964120, 964220, 964320 a 964420.
- Trvanlivost – vyrobena z materiálu, který je odolný proti opotřebení.
Popis produktu
Čelní přepážka 234x90 mm je konkrétní řešení pro rozdělení boxu. Je vyrobena z materiálu, který je vhodný pro tento typ použití a umožňuje snadné rozdělení boxu na jednotlivé části.
Kde ho využijete
Čelní přepážku 234x90 mm můžete využít pro rozdělení boxu s objednacím číslem 964120, 964220, 964320 a 964420.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594177264553 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Délka: | 23.4 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 23.4 cm |
| Šířka: | 0.2 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | MABS |
| Vnitřní délka: | 18.29 cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 4.95 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 23.4 x 0.2 x 9 cm |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




