Distribuční přepravka 60x40x18
Kód: TBA-975575Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Plynulá cirkulace vzduchu – zajišťuje snižování kondenzace a zamezuje usazování vlhkosti.
- Snadné čištění – splňuje přísné hygienické požadavky.
- Stohovatelnost – plné přepravky lze bezpečně skládat na sebe, zatímco prázdné se díky chytrému otočnému systému zasouvají do sebe.
Popis produktu
Distribuční přepravka 60x40x18 je vyrobena z materiálu odolného vůči olejům, pryskyřicím i zásadám. Je vybavena propracovaným děrováním, které zajišťuje plynulou cirkulaci vzduchu a snižuje kondenzaci.
Kompatibilita a využití
Přepravka je vhodná pro přepravu potravin, horkých dílů a dalších citlivých materiálů. Je vyrobena v rozměrech 60x40x18 a je možné ji použít pro přepravu zboží v rámci národního trhu. Produkt splňuje přísné hygienické požadavky a je vhodné pro použití v potravinářském průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| EAN: | 8594177268674 |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | cm |
| Výška: | cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 55 cm |
| Vnitřní šířka: | 35 cm |
| Vnitřní výška: | 17 cm |
| Objem: | l |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




