ESD paletové víko 120x100 cm
Kód: TBA-980878Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečné zakrytí zboží – chrání zboží před poškozením během přepravy a skladování.
- Snadné stohování – díky výstupkům a prolisům je snadné stohovat další palety.
- Praktické využití – vhodné pro skladování a přepravu zboží v různých průmyslových odvětvích.
Popis produktu
ESD paletové víko 120x100 cm je vyrobeno z odolného materiálu, který je odolný proti poškození a znečištění. Je určeno pro bezpečné zakrytí a ochranu zboží na paletě, aby bylo chráněno před poškozením během přepravy a skladování.
Kde ho využijete
ESD paletové víko 120x100 cm je vhodné pro skladování a přepravu zboží v různých průmyslových odvětvích, jako jsou například elektronika, automobilový průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paletová víka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.52 kg |
| EAN: | 8594177264119 |
| Hmotnost: | 6.52 kg |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 4 cm |
| Hmotnost: | 6.52 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




