ESD plastový podvozek 4 otočná kola
Kód: TBA-980450Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – s podvozkem je manipulace s přepravkami hračkou.
- Široké použití – vhodný pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.
- ESD materiál – vyroben z kvalitní ESD materiálu, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektronikou.
Popis produktu
ESD plastový podvozek 4 otočná kola je vyroben z kvalitní ESD materiálu a je velmi stabilní. Je určen pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.
Kde ho využijete
ESD plastový podvozek 4 otočná kola je vhodný pro přepravky s elektronikou, jako jsou počítače, telefony nebo další elektronické zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8594177266809 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Výška: | 16.8 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 16.8 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 14.4 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 16.8 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Nosnost dynamická: | 100 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




