ESD přepravka RL-KLT 4147
Kód: TBA-968068Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné odvodnění tekutiny – hladké dno a odvodňovací otvory umožňují snadné odvodnění tekutiny během manipulace.
- Úspora místa – zesílené plochy na čelní a podélné straně umožňují využití ve zvedací technice, což umožňuje úsporu místa.
- Bezpečnostní funkce – speciální otvory plombování víka zajišťují bezpečnost během manipulace.
Popis produktu
ESD přepravka RL-KLT 4147 je určena pro přepravu tekutých produktů a má hladké dno s odvodňovacími otvory. Je vyrobena z materiálu, který umožňuje jeho použití ve zvedací technice.
Kde ho využijete
ESD přepravka RL-KLT 4147 je vhodná pro přepravu tekutých produktů v různých odvětvích, jako jsou například chemické nebo farmaceutické výrobky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLT přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 8594177267905 |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| Výška: | 14.7 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 14.7 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 34.6 cm |
| Vnitřní šířka: | 26 cm |
| Vnitřní výška: | 12.9 cm |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 14.7 cm |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




