ESD přepravka RL-KLT 6147
Kód: TBA-968079Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost – díky plastové konstrukci je přepravka odolná proti poškození.
- Široké použití – vhodná pro přepravu elektronických součástek.
- Praktičnost – snadno se čistí a skladuje.
Popis produktu
ESD přepravka RL-KLT 6147 je speciálně navržena pro ochranu elektronických součástek před elektrostatickou výbojkou. Je vyrobena z kvalitního plastu, který zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost.
Kde ho využijete
ESD přepravka RL-KLT 6147 je ideální pro použití v laboratořích, dílnách a dalších místech, kde je nutné chránit elektronické součástky před poškozením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLT přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
| EAN: | 8594177267943 |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
| Výška: | 14.7 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 14.7 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 54.4 cm |
| Vnitřní šířka: | 35.9 cm |
| Vnitřní výška: | 12.9 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 14.7 cm |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




