ESD stohovatelná paleta 120x80 cm
Kód: TBA-981250Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Elektrostatický odpor – Produkt spolehlivě zabraňuje elektrostatickému výboji a již stávající výboj odvádí.
- Speciální materiál – Paleta je vyrobena z elektricky vodivého plastu, který je vhodný pro skladování a přepravu citlivých elektro-komponentů.
Popis produktu
ESD stohovatelná paleta 120x80 cm je speciálně navržena pro bezpečné skladování a přepravu citlivých elektro-komponentů. Produkt je vyroben z elektricky vodivého plastu, který spolehlivě zabraňuje elektrostatickému výboji a již stávající výboj odvádí.
Kompatibilita a využití
Paleta je kompatibilní s širokou škálou produktů, včetně elektro-komponentů, které vyžadují speciální ochranu proti elektrostatickému výboji. Produkt je vhodný pro použití v průmyslu, zejména v oblasti elektroniky a elektrotechniky. Specifikace produktu: Spec. průtokový odpor / povrchový 104< 1010 Ohm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD palety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 8594177267530 |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| Výška: | 15.7 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 15.7 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 15.7 cm |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| Nosnost dynamická: | 1000 kg |
| Nosnost statická: | 2000 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




