Horní víko na IBC - 150 mm
Kód: TBA-960077Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné upevnění – umožňuje snadné upevnění víka na IBC kontejner.
- Odolnost vůči povětrnostním podmínkám – je vyrobeno z materiálu, který odolává povětrnostním podmínkám.
- Praktické použití – je vhodný pro použití v různých situacích.
Popis produktu
Horní víko na IBC kontejner je vyrobeno tak, aby přesně zapadalo na IBC kontejner o rozměru 150 mm. Je ideální pro použití v různých situacích, kde je potřeba zajistit, aby víko bylo pevně upevněno na kontejner.
Kde ho využijete
Horní víko na IBC kontejner je vhodný pro použití v různých situacích, jako je například skladování nebo přeprava produktů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly - pro nádoby na dešťovou vodu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594177264805 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | cm |
| Výška: | cm |
| Objem: | l |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




