IBC kontejner 1000 l plast. paleta nový
Kód: TBA-960020Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – umožňuje jednoduchou manipulaci pomocí VZV vozíku.
- Bezpečný odběr kapalin – klapkový výpustný ventil zaručuje bezpečný a přesný odběr kapalin různé viskozity.
- Effektivní skladování – kontejnery je možné stohovat do čtyř vrstev.
Popis produktu
Nový IBC kontejner je zdravotně nezávadný a vhodný pro přepravu a skladování kapalin. Jednoduchá manipulace a bezpečný odběr kapalin činí z něj ideální volbu pro vaše potřeby.
Kde ho využijete
IBC kontejner 1000 l plast. paleta nový je vhodný pro použití v různých oblastech, jako je například chemický průmysl, farmacie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové IBC kontejnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 44 kg |
| EAN: | 8594177261439 |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Výška: | 117 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 117 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 1000 l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 117 cm |
| Hmotnost: | 44 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




