IBC kontejner 1000 l UN EX nový
Kód: TBA-960040Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost proti elektrostatickému náboji – Produkt je vybaven vyztuženou ocelovou konstrukcí, která zajišťuje odvod elektrostatického náboje.
- UN certifikace dle předpisů ADR – Produkt je certifikován dle předpisů ADR a je vhodný pro přepravu nebezpečných látek a skladování hořlavin.
- Přesné plnění – Produkt je vybaven výpustním ventilem, který umožňuje přesné plnění.
- UN kód EX – Produkt disponuje UN kódem EX, který zajišťuje bezpečnost při přepravě nebezpečných látek.
Popis produktu
IBC kontejner 1000 l UN EX je plastový kontejner s vyztuženou ocelovou konstrukcí, který je vhodný pro přepravu nebezpečných látek a skladování hořlavin. Produkt je certifikován dle předpisů ADR a disponuje výpustním ventilem, který umožňuje přesné plnění.
Kompatibilita a využití
Produkt je kompatibilní s ostatními produkty, které jsou certifikovány dle předpisů ADR. Produkt je vhodný pro skladování hořlavin v zónách 1 a 2 s bodem vzplanutí pod 55 C°. Produkt disponuje UN kódem EX, který zajišťuje bezpečnost při přepravě nebezpečných látek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové IBC kontejnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 44 kg |
| EAN: | 8594177261484 |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Výška: | 117 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 117 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 1000 l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 117 cm |
| Hmotnost: | 44 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




