IBC kontejner 1000 l UN EX vymytý REPAS
Kód: TBA-960030Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Těsnost zaručena – profesionálně zaplombován ALU pečetí na důkaz těsnosti.
- Široké využití – vhodný pro přepravu a skladování hořlavin I. a II. třídy.
- Profesionální údržba – provedena inspekce ocelové konstrukce a tlaková zkouška.
Popis produktu
Repasovaný IBC kontejner je vyčištěný a vysušený, aby splňoval nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Jeho ocelová konstrukce byla podrobena důkladné inspekci a tlakové zkoušce, aby se zajistila jeho těsnost a stabilita. Kontejner je profesionálně zaplombován ALU pečetí na důkaz těsnosti
Kde ho využijete
IBC kontejner 1000 l UN EX je ideální pro přepravu a skladování hořlavin I. a II. třídy. Nevhodný pro farmaceutický a potravinářský průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové IBC kontejnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 44 kg |
| EAN: | 8594177265338 |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Výška: | 117 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 117 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | Recyklovaný HDPE |
| Objem: | 1000 l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 117 cm |
| Hmotnost: | 44 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




