IBC kontejner 1000 l vymytý REPAS
Kód: TBA-960050Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečný odběr kapalin – klapkový výpustný ventil zaručuje bezpečný a přesný odběr kapalin různé viskozity.
- Flexibilní konstrukce – nádoba může být různých barev (natur, bílá, černá), mix palet - dřevěná, plastová, kovová.
- Provedená tlaková zkouška – nádoba byla podrobena tlakové zkoušce a inspekci ocelové konstrukce.
Popis produktu
IBC kontejner 1000 l vymytý REPAS je repasovaná ocelová konstrukce vč. palety, která může být plastová, kovová nebo dřevěná. Vnitřní nádoba je plně funkční výpustný ventil velikosti DN 50 (S60x6) / DN 80 (S100x 8) - hrubý i jemný závit. Produkt je již použitý, proto může mít drobné známky koroze a stopy po používání.
Kompatibilita a využití
IBC kontejner 1000 l vymytý REPAS je vhodný pro přepravu a skladování kapalin. Produkt je kompatibilní s paletami různých materiálů (plastová, kovová, dřevěná) a může být používán pro skladování kapalin různé viskozity. Produkt je již použitý, proto může mít drobné známky koroze a stopy po používání. Vnitřní nádoba je plně funkční výpustný ventil velikosti DN 50 (S60x6) / DN 80 (S100x 8) - hrubý i jemný závit. Plnící otvor DN 150/225. Produkt je proveden tlakovou zkouškou a inspekcí ocelové konstrukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové IBC kontejnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 8594177260500 |
| Hmotnost: | 49 kg |
| Výška: | 117 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 117 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | Recyklovaný HDPE |
| Objem: | 1000 l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 117 cm |
| Hmotnost: | 49 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




