Kanystr 10 l kompletační
Kód: TBA-917909Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktické vylévání – díky speciální výpustné trubici je snadné vylévat tekutiny.
- Dlouhá životnost – silné provedení zajišťuje dlouhou životnost produktu.
- Praktický úchop – kanystr je snadno ovladatelný a pohodlný k používání.
Popis produktu
Plastový kanystr 10 l je určen pro transport a skladování tekutin. Díky otočnému uzávěrku a speciální výpustné trubici je snadné vylévat tekutiny a produkt je snadno ovladatelný.
Kde ho využijete
Kanystr 10 l je vhodný pro skladování a transport tekutin v různých odvětvích, jako je například průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8594177260050 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Délka: | 15.1 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 15.1 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 15.1 x 29 x 35 cm |
| Průměr hrdla: | 3.4 cm |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




