Kanystr 10 l s kohoutkem
Kód: TBA-951260Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktické vylévání – díky výpustnému kohoutku s ventilem je snadné vylévat tekutiny.
- Atest na styk s potravinami – kanystr je bezpečný pro skladování potravin.
- Praktický úchop – kanystr je snadno držet a manipulovat.
Popis produktu
Plastový kanystr 10 l s kohoutkem je určen pro transport a skladování tekutin. Je vyroben z HDPE a má praktický úchop.
Kde ho využijete
Kanystr je vhodný pro skladování a transport tekutin v domácnosti, v restauracích nebo v průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8594177260098 |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Výška: | 38 cm |
| Šířka: | 14.4 cm |
| Délka: | 27.2 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 27.2 cm |
| Šířka: | 14.4 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 10 l |
| Rozměr: | 27.2 x 14.4 x 38 cm |
| Průměr hrdla: | 2.9 cm |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




