Kanystr 15 l UN
Kód: TBA-952015Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky otočným uzávěrám a praktickému úchopu je kanystr snadno přenášetelný a stohovatelný.
- Hygienicky nezávadné – kanystr je vyroben z HDPE, který je bezpečný pro skladování tekutin.
- Přehledná kontrola neporušenosti – pojistka na uzávěru vždy ukazuje, zda je obal neporušený.
Popis produktu
Plastový kanystr 15 l UN je vyroben z HDPE a vhodný pro přepravu a skladování tekutin. Je vybaven otočným uzávěrem a pojistkou, která ukazuje neporušenost obalu.
Kde ho využijete
Kanystr je vhodný pro distribuci tekutin, skladování a přepravu tekutin v různých odvětvích, jako jsou potravinářství, farmacie nebo chemický průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8594177264904 |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Výška: | 31.6 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Délka: | 26 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 26 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 31.6 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 15 l |
| Rozměr: | 26 x 25 x 31.6 cm |
| Průměr hrdla: | 4.9 cm |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




