Kanystr 20 l PHM červený
Kód: TBA-951231Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost proti poškození – plastový kanystr je odolný proti UV záření, povětrnostnímu či mechanickému poškození.
- UN značení – kanystr je označen podle UN nařízení pro přepravu pohonných hmot.
- Long-lasting design – silné provedení zajišťuje dlouhou životnost kanystru.
Popis produktu
Plastový kanystr 20 l PHM červený je vyroben s otočným uzávěrem a speciální výpustnou trubicí. Součástí kanystru je uzávěr i nalévací trubka.
Kde ho využijete
Kanystr je vhodný pro transport a skladování pohonných hmot, jako jsou benzin, nafta nebo diesel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8010710001367 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Výška: | 40.9 cm |
| Šířka: | 33.5 cm |
| Délka: | 22.2 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 22.2 cm |
| Šířka: | 33.5 cm |
| Výška: | 40.9 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PE |
| Objem: | 20 l |
| Rozměr: | 22.2 x 33.5 x 40.9 cm |
| Průměr hrdla: | 3.1 cm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




