Kanystr 20 l PHM
Kód: TBA-951230Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost proti poškození – plastové kanystry jsou odolné proti UV záření, povětrnostnímu či mechanickému poškození.
- Speciální uzávěr – otočný uzávěr a speciální výpustná trubice zajišťují bezpečnou přepravu a skladování pohonných hmot.
- UN značení – kanystry jsou označeny podle mezinárodních předpisů pro přepravu nebezpečných materiálů.
Popis produktu
Plastové kanystry 20 l jsou vyrobeny z odolného materiálu a jsou konstruovány pro přepravu a skladování pohonných hmot. Součástí kanystru je uzávěr i nalévací trubka.
Kde ho využijete
Kanystry jsou ideální pro skladování a přepravu pohonných hmot, jako jsou nafta, benzin nebo diesel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8594177261293 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Výška: | 39 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Délka: | 35.6 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 35.6 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 20 l |
| Rozměr: | 35.6 x 21 x 39 cm |
| Průměr hrdla: | 3.1 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




