Kanystr 20 l s kohoutkem
Kód: TBA-951280Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktické vylévání – díky výpustnému kohoutku s ventilem je snadné vylévat tekutiny.
- Atest na styk s potravinami – kanystr je bezpečný pro skladování potravin a nápojů.
- Praktický úchop – kanystr má pohodlný a stabilní design, který usnadňuje manipulaci.
Popis produktu
Plastový kanystr 20 l s kohoutkem je určený pro transport a skladování tekutin. Díky otočnému uzávěru a výpustnému kohoutku s ventilem je snadné vylévat tekutiny a skladovat je bezpečně.
Kde ho využijete
Kanystr je vhodný pro skladování tekutin v domácnosti, v restauracích, v obchodech nebo v průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 8594177260111 |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| Výška: | 44.6 cm |
| Šířka: | 16.5 cm |
| Délka: | 35.3 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 35.3 cm |
| Šířka: | 16.5 cm |
| Výška: | 44.6 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 20 l |
| Rozměr: | 35.3 x 16.5 x 44.6 cm |
| Průměr hrdla: | 2.9 cm |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




