Kanystr 30 l UN DIN 60
Kód: TBA-952817Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky otočným uzávěrům je kanystr snadno pohyblivý a stohovatelný.
- Hygienicky nezávadný – kanystr je vyroben z nezávadného materiálu HDPE, který je bezpečný pro skladování tekutin.
- Přehledná pojistka – pojistka na kanystru vždy lehce ukazuje neporušenost obalu, což zajišťuje bezpečnou přepravu a skladování.
Popis produktu
Kanystr 30 l UN DIN 60 je plastový obal s otočným uzávěrem, který je vhodný pro skladování a přepravu tekutin. Jeho konstrukce a provedení zajišťují snadnou manipulaci a stohovatelnost.
Kde ho využijete
Kanystr 30 l UN DIN 60 je vhodný pro skladování a přepravu tekutin v různých odvětvích, jako jsou například potravinářství, farmacie nebo chemický průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8594177261637 |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| Výška: | 55.8 cm |
| Šířka: | 26.5 cm |
| Délka: | 26.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 26.5 cm |
| Šířka: | 26.5 cm |
| Výška: | 55.8 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 30 l |
| Rozměr: | 26.5 x 26.5 x 55.8 cm |
| Průměr hrdla: | 4.9 cm |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




