Kanystr 5 l kompletační
Kód: TBA-917809Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktické vylévání – výpustná trubice umožňuje snadné odstraňování tekutin.
- Dlouhá životnost – silné provedení zajišťuje dlouhou životnost produktu.
- Praktický úchop – ergonomický design usnadňuje manipulaci s kanystrami.
Popis produktu
Plastový kanystr 5 l je určen pro transport a skladování tekutin. Jeho otočným uzávěrem a speciální výpustnou trubicí usnadňuje manipulaci a odstraňování tekutin.
Kde ho využijete
Kanystr 5 l je vhodný pro skladování a transport tekutin v domácnostech, restauracích, barách a dalších institucích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594177260043 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Výška: | 28.5 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Délka: | 15.2 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 15.2 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Výška: | 28.5 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 5 l |
| Rozměr: | 15.2 x 24 x 28.5 cm |
| Průměr hrdla: | 3.4 cm |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




