Kanystr 5 l PHM
Kód: TBA-951210Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost proti poškození – plastové kanystry jsou odolné proti UV záření, povětrnostnímu či mechanickému poškození.
- Speciální uzávěr – otočný uzávěr a speciální výpustná trubice zajišťují bezpečnou přepravu a skladování pohonných hmot.
- UN značení – kanystry jsou označeny podle UN standardů pro přepravu a skladování nebezpečných materiálů.
Popis produktu
Plastové kanystry 5 l jsou vyrobeny z odolného materiálu a jsou určeny pro transport a skladování pohonných hmot. Součástí kanystru je uzávěr i nalévací trubka.
Kde ho využijete
Kanystry jsou vhodné pro skladování a přepravu pohonných hmot v průmyslovém nebo zemědělském prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové kanystry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8717306130097 |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Výška: | 25.2 cm |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Délka: | 25.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 25.5 cm |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Výška: | 25.2 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 5 l |
| Rozměr: | 25.5 x 12.5 x 25.2 cm |
| Průměr hrdla: | 3.1 cm |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




