Konev 20 l širokohrdlá
Kód: TBA-952600Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktický úchop – díky madlům je konv snadno manipulovatelná.
- Hygienicky nezávadný materiál – konv je vyroben z HDPE, který je bezpečný pro styk s potravinami.
- Snadné otevírání a uzavírání – otočný uzávěr umožňuje snadné otevírání a uzavírání konve.
Popis produktu
Konv Konev 20 l širokohrdlá je ideální pro skladování potravin a nápojů. Je vyroben z hygienicky nezávadného materiálu a má praktický úchop, který zajišťuje snadnou manipulaci.
Kde ho využijete
Konv Konev 20 l širokohrdlá je vhodný pro skladování potravin a nápojů v kuchyni, v obchodě nebo v restauraci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové barely, konve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8594177260159 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Výška: | 43 cm |
| Šířka: | 30.5 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 30.5 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 20 l |
| Rozměr: | 30.5 x 43 cm |
| Průměr: | 30.5 cm |
| Průměr hrdla: | 14.5 cm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




