Konev 30 l širokohrdlá
Kód: TBA-952700Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktický úchop – díky madlům je konv snadno manipulovatelná a lze ji uchovat v čistotě.
- Bezpečnost při styku s potravinami – konv splňuje podmínky pro styk s potravinami a je vhodná pro skladování a přepravu potravin.
- Trvanlivost – konv je vyrobený z HDPE, který je odolný vůči poškození a znečištění.
Popis produktu
Konev 30 l širokohrdlá je ideální pro skladování a přepravu potravin, nápojů a dalších tekutin. Díky své praktické konstrukci a bezpečnému uzávěru je konv perfektní volbou pro domácnosti, restaurace a další podniky.
Kde ho využijete
Konev 30 l širokohrdlá je vhodný pro skladování a přepravu potravin, nápojů a dalších tekutin v domácnostech, restauracích, kuchyních, laboratořích a dalších místech, kde je potřeba bezpečně skladovat a přepravovat potravinové produkty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové barely, konve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8594177260166 |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Výška: | 55.7 cm |
| Šířka: | 30.5 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 30.5 cm |
| Výška: | 55.7 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 30 l |
| Rozměr: | 30.5 x 55.7 cm |
| Průměr: | 30.5 cm |
| Průměr hrdla: | 14.5 cm |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




