Košík nákupní 1 držadlo červený
Kód: TBA-970520Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné skladování – díky lehkému a dobře stohovatelnému designu je možné snadno uložit košík na skladě.
- Praktické využití – vhodný pro samoobslužné obchody, firmy a provozy na vychystávání zboží a jednoduchou manipulaci.
- Flexibilní použití – mnohostranné využití na různé sortimenty zboží.
Popis produktu
Nákupní košík je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti poškození a snadné na údržbu.
Kde ho využijete
Košík je ideální pro samoobslužné obchody, firmy a provozy, kde je potřeba rychle a efektivně vychystávat zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové košíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8594177267776 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| Výška: | 23 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | 22 l |
| Rozměr: | 30 x 43 x 23 cm |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




