Košík nákupní 1 držadlo modrý
Kód: TBA-970530Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné stohování – umožňuje efektivně uskladnit velké množství zboží.
- Mnohostranné využití – vhodný pro různé sortimenty zboží a aplikace.
- Lehký design – umožňuje snadnou manipulaci a přepravu.
Popis produktu
Nákupní košík je vyroben z pevného a odolného materiálu, který umožňuje bezpečné uložení zboží. Jeho design je navržený tak, aby byl snadno stohovatelný a umožňoval snadnou manipulaci.
Kde ho využijete
Nákupní košík je vhodný pro samoobslužné obchody, firmy a provozovny, kde je potřeba efektivně uskladnit a manipulovat s velkým množstvím zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové košíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8594177267769 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| Výška: | 23 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | 22 l |
| Rozměr: | 30 x 43 x 23 cm |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




