Láhev 1 l kulatá
Kód: TBA-950300Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná uzavíratelnost – umožňuje bezpečné skladování a přepravu tekutin.
- Odolnost vůči nárazům – pojistka vždy lehce ukazuje neporušenost obalu.
- Praktické použití – vhodná jako distribuční obal.
Popis produktu
Láhev 1 l kulatá je uzavřena víčkem, které umožňuje bezpečné skladování a přepravu tekutin. Je vyrobena z HDPE, což zajišťuje její odolnost vůči nárazům.
Kde ho využijete
Láhev 1 l kulatá je vhodná pro skladování a přepravu tekutin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové láhve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594177268230 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Výška: | 24.4 cm |
| Šířka: | 8.6 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 8.6 cm |
| Výška: | 24.4 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 1 l |
| Rozměr: | 8.6 x 24.4 cm |
| Průměr: | 8.6 cm |
| Průměr hrdla: | 2.7 cm |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




